Про нас

Київський інститут нетрадиційного газу (КІНГ) – це проект аналітичного центру "Діксі Груп", який має на меті створити незалежну платформу для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу.

КІНГ покликаний забезпечити поширення неупередженої, заснованої на фактах інформації про розробку сланцевого газу, газу з ущільнених пісковиків, метану вугільних пластів, метаногідратів – в Україні та за її межами.

Предметом уваги КІНГ є не лише потенціал та можливості українських родовищ, але й використовувані технології, особливості державного регулювання та кращі світові практики зменшення впливу на довкілля.

Переконані, що поширення такої інформації допоможе громадянам, експертному середовищу, журналістам і урядовцям більш об’єктивно оцінити переваги та загрози видобутку, попередить маніпуляцію громадською думкою, створить умови для більш ефективного діалогу між громадою, урядом та компаніями на місцях, покаже можливі інструменти контролю видобувних компаній.

Для цього КІНГ пропонує щоденні новини та репортажі з тематичних подій, переклади міжнародних новин, найсвіжіших аналітичних матеріалів, звітів, законодавчих актів.  Карта проектів та каталог компаній дозволять краще зрозуміти процеси, які розгортаються в Україні.

Ми пропонуємо безліч можливостей для інтерактивного спілкування. Ви можете переглянути пізнавальні відео, здійснити віртуальну екскурсію на свердловину, задати питання українським і міжнародним експертам, знайти і відвідати події у Вашому регіоні, запросити до виступу експертів і представників компаній.

КІНГ працює за підтримки: 

  

Знайти подію