Дискусії

"Шелл" показал нам, как можно и нужно добывать сланцевый газ - Станислав Черногор

Из США домой, в Украину, вернулась группа активистов экологических и общественных организаций из Донецкой и Харьковской областей, которые летали за океан познакомиться с тем, как в Америке добывают сланцевый газ. В составе делегации был и руководитель Краматорской городской общественной организации «Фонд розвитку громади» Станислав Черногор, которого мы и попросили поделиться впечатлениями от всего увиденного и услышанного в США.

Котру із бізнес-груп годуватиме Юзівська площа? - ЗМІ

Згідно з УРП, частка України складе всього лише більше 30% видобутого ресурсу. Отже, якщо на Юзівській площі отримають 5 млрд. кубометрів, держава в особі "Нафтогазу" отримає приблизно 1,65 млрд. кубометрів на рік. (рос.)

Чи почули у Верховній Раді проблеми сланцевого газу?

15 мая в Комитете ВР по топливно-энергетическому комплексу, ядерной политике и ядерной безопасности состоялись слушания с громким названием «Видобуток сланцевого газу в Україні: перспективи та виклики».

Чи відбудеться "сланцева революція"?

Досить складно прогнозувати, коли саме почнеться промисловий видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці. І чи почнеться він взагалі. Навіть якщо компанія "Шелл" дотримуватиметься цілком легітимних строків, цей процес може тривати роками.

Чи спроможні ми протистояти антисланцевому наступу?

Сценарій «болгарського прецеденту», ймовірно, вже цими днями зазнає істотних правок з урахуванням українських реалій. Принаймні на це вказує чимало фактів останнього часу.

Chevron залишиться без українського сланцевого газу?

Енергетичний велетень Chevron має проблеми з підписанням угоди про видобуток сланцевого газу на Заході України. На гальма тиснуть місцеві громади. Чому, з'ясовувала кореспондентка DW.

Знайти подію