Новини rss

1 червня 2016

Полтавська облрада дозволить «Укргазвидобуванню» проводити гідророзриви пластів після надання необхідних документів

Державне підприємство «Укргазвидобування» оголосило проведення тендеру на 100 операцій для проведення гідравлічних розривів пласту  на свердловинах Полтавщини. Половину з них планують провести на родовищах нашої області.

30 травня 2016

Домогтися відчутного збільшення видобутку можна лише за допомогою нових технологій, зокрема ГРП - ЗМІ

У травні державна компанія "Укргазвидобування" презентувала Кабміну програму "20/20" — проект збільшення видобутку природного газу до 2020 р. з нинішніх 14,5 млрд кубометрів до 20 млрд. Офіційно заявлена мета — "не просто втримувати падіння видобутку, а наростити його обсяги".

 

27 травня 2016

Програма "20/20" — газ останнього шансу

У травні державна компанія "Укргазвидобування" презентувала Кабміну програму "20/20" — проект збільшення видобутку природного газу до 2020 р. з нинішніх 14,5 млрд кубометрів до 20 млрд. Офіційно заявлена мета — "не просто втримувати падіння видобутку, а наростити його обсяги".

16 травня 2016

Statoil шукатиме сланцевий газ в Туреччині

Норвезька нафтова компанія Statoil досягла домовленості з канадською компанією Valeura про отримання двох ліцензій на розвідку і видобуток сланцевого газу в Туреччині, говориться в повідомленні, розміщеному в понеділок на сайті норвезької компанії.

 Договір носить юридично зобов'язуючий характер.

12 травня 2016

США анонсували збільшення видобутку газу до 1 трлн кубометрів

У доповіді незалежного Інформаційного управління Міністерства енергетики США повідомляється про плани збільшити обсяги видобутку газу до 1 трлн кубометрів.

11 травня 2016

Україна має власні запаси нафти на тисячу років - експерт

Науковці України та Польщі дійшли висновку, що запасів газу в басейні Чорного моря при нинішніх об'ємах використання вистачило би на тисячу років.

29 квітня 2016

POLAND REFERRED TO ECJ OVER SHALE DRILLING

The European Commission said April 28 it is referring Poland to the EU Court of Justice (ECJ) for failing to ensure that the environmental impacts of deep-level drilling, including for shale gas, are properly assessed. 

18 квітня 2016

Сhevron і Shell не подавали заявки на видобуток сланцевого газу в Україні - глава Держгеонадра України

Бояркін зазначив, що великі компанії від інвестування в українську видобуток сланцевого газу в першу чергу відлякують не військові дії на сході країни, а недосконале законодавство.

13 квітня 2016

LNG INDUSTRY NEEDS FRESH APPROACH: RESEARCH

Forecasting Asian LNG demand growth is a risky enterprise these days and the upstream industry needs to veer towards caution and reconsider its marketing approach, argues a new paper by the Oxford Institute of Energy Studies, titled Asian LNG Demand: Key Drivers and Outlook. The major markets of Japan and China in particular are problematic, over the next decade, as the author, Howard Rogers, sees these countries as having the wides

4 квітня 2016

Круглий стіл в Полтавській ОДА по поточним питанням роботи підприємств нафтогазової галузі області

1 квітня 2016 року в приміщенні Полтавської облдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Головка відбулася нарада з порядком денним: «Про поточні питання роботи підприємств нафтогазової галузі області».

← Ctrl   •   Ctrl →

Знайти подію