Проекти

перелік проектів

Юзівська площа Оператор: Shell

24 січня 2013 року «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (ІV) Б.В.», ТОВ «Надра Юзівська» та Уряд України оголосили про підписання угоди про розподіл продукції (УРП) на розвідку, розробку та видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці, розташованій на території Донецької та Харківської областей України.

Олеська площа Оператор: Chevron

Олеська площа (сланцевий і природний газ, газ метан вугільних родовищ, нафта, конденсат) розташована в межах Львівської й Івано-Франківської областей і займає близько 6,5 тис. кв. км. На початку травня 2012 року Міжвідомча комісія з організації укладення та підписання угод про розподіл продукції (УРП) визначила переможцем конкурсу на розробку Олеської площі американську компанію Chevron.

Спільна діяльність "Шелл" та "Укргазвидобування" Оператор: Shell

1 вересня 2011 року "Шелл" та ДК "Укргазвидобування" підписали оновлений договір про спільну діяльність, який передбачає проведення пошуково-розвідувальних робіт на шести ліцензійних ділянках площею близько 1300 кв. км в Харківській області.

Слобожанська площа

Слобожанська ділянка, що розташована в Харківській області, займає площу близько 6 тис. кв. км. Видобувні запаси сланцевого газу та газу центрально-басейнового типу ділянки оцінюються у 50-70 млрд. кубометрів, газового конденсату – 2 млн. тонн.

Ліцензійні ділянки "Захiдгазiнвесту" Оператор: Eni S.p.A., Cadogan Petroleum plc

У вересні 2011 року італійська компанія Eni підписала з НАК "Нафтогаз України" Меморандум щодо виконання Угоди про дослідження та співпрацю. В червні 2012 року Eni повідомила про одержання доступу до українського ринку сланцевого газу шляхом придбання 50,01% акцій компанії "Західгазінвест" (Івано-Франківська область), яка володіє ліцензією на видобуток у Львівському вугільному басейні.

Знайти подію